Veseli, da se je Štef spravil k sebi. Skočil bo v ledeno Pišnico. #video

SiolNET 11.03.2023  |  Matej Podgoršek

"Močno si jih želim. Lepo je na stopničkah, doma bi bilo zagotovo še lepše," je po petem mestu na prvem od dveh veleslalomov v Kranjski Gori večkrat ponovil Žan Kranjec. V nedeljo sledi še en veleslalom. S 17. mestom in najboljšim časom finala je bil bolj zadovoljen Štefan Hadalin, še bolj navdušen pa njun trener Klemen Bergant: "Za Štefa sem zelo vesel. Da se je spravil k sebi, da je opravil tako drugo vožnjo."

Sportal Na Vitrancu slavil Odermatt, Kranjec spet za las brez stopničk komentarji: 8 Kranjec: Danes sem bil sposoben toliko, upam, da bom jutri več Žan Kranjec Foto: STA "Zdi se mi, da sem se proge dobro lotil, a mi je zmanjkalo nekaj hitrosti, da bi lahko končal med najboljšimi tremi," je po petem mestu nekoliko poklapano razlagal Žan Kranjec. Ne skriva, da si zelo želi prvih stopničk v Podkorenu. To je bil njegov 14. veleslalomski nastop na pokalu Vitranc. V