Kopitar znova z razlogom za veselje

SiolNET 15.03.2023  |  M. P., STA

Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL dosegli 39. zmago v sezoni, potem ko so v domači dvorani s 5:2 premagali New York Islanders. Slovenski as Anže Kopitar je sodeloval pri drugem golu Kraljev, na ledu pa prebil slabih 21 minut in v tem času v vrata tekmecev sprožil tri strele.

Sportal Dallas znova bližje Vegasu, osmica Colorada Petintridesetletni Hrušičan Anže Kopitar je v drugi tretjini ob igri z dvema hokejistoma več odložil plošček Drewu Doughtyju, ki je z močnim strelom premagal Iljo Sorokin za vodstvo Kraljev z 2:1. Domači so se znašli v zaostanku v 12. minuti, ko je Pierre Engval zadel za Otočane, v drugi tretjini pa je sledil juriš moštva iz Los Angelesa. Poleg Doughtyja (27. minuta) so zadeli še Blake Lizotte (22.), Alex Iafallo