Rashford z 'bombo' poskrbel za zmago vragov tudi v Sevilli

24ur 16.03.2023

Na povratni tekmi osmine finala Lige Evropa sta se v Sevilli pomerila domači Betis in otoški Manchester United. Angleži so prvo tekmo na Old Traffordu dobili s 4:1. Tudi na povratnem obračunu so slavili Otočani, edini gol na tekmi je dosegel angleški reprezentant Marcus Rashford, ki je zadel na začetku drugega polčasa s strelom od daleč.

Spomnimo, angleški velikan Manchester United je na prvi tekmi osmine finala v nogometni Ligi Evropa s 4:1 premagal špansko ekipo Betis. Rdeči vragi so po razočaranju na prvenstvenem derbiju proti Liverpoolu (0:7) v enaki postavi začeli dvoboj proti Betisu in po šestih minutah povedli. Z močnim strelom je bil natančen Marcus Rashford. Že do polčasa pa so tudi Andaluzijci pokazali zobe in izenačili prek Ayozeja Pereza. V drugem polčasu pa je prevladoval United in