Vlatku Čančarju drobtinice, Goranu Dragiću še nobena

Delo 17.03.2023

V ligi NBA je Denver končal niz štirih porazov, Milwaukee pa je izgubil proti Indiani. Luka Dončić bo izpustil drevišnji dvoboj z moštvom Los Angeles Lakers.

Košarkarji Denverja so v ligi NBA v Detroitu premagali Detroit s 119:100. Slovenski reprezentant Vlatko Čančar je igral le minuto za zmagovalce in v tem času v statistiko vpisal skok. Milwaukee je doma izgubil proti Indiani s 123:139. Goran Dragić še ni zaigral v novem dresu. Najkoristnejši igralec prejšnjih dveh sezon Nikola Jokić je bil med najzaslužnejšimi, da je po štirih porazih v nizu Denver prišel do nove zmage. Srb je bil s 30 točkami prvi strelec tekme,