Denver le prekinil črni niz, Luka Dončić bo znova manjkal

SiolNET 17.03.2023  |  R. P., M. P.

V noči na petek je bilo v ligi NBA odigranih pet tekem. Denver je premagal skromni Detroit (119:100) in prekinil niz štirih porazov. Vlatko Čančar je na parketu prebil le dobro minuto, Nikoli Jokiću pa je zmanjkala le ena asistenca do novega trojnega dvojčka. Goran Dragić ni kandidiral za dvoboj Milwaukeeja, ki je ostal praznih rok proti Indiani (123:139), v tretji četrtini pa prejel kar 49 točk. Slabe novice prihajajo iz tabora Dallasa. Mavericks bodo v noči na soboto gostovali pri neposrednem tekmecu za

Sportal Dončić spremljal komedijo zmešnjav, oslabljenemu Dallasu le uspelo Končno. Denver Nuggets, ki kraljujejo na vrhu lestvice zahodne konference, so se še pred dobrim tednom dni zdeli nepremagljivi, nato pa so nanizali kar štiri poraze. Vseeno so si pred tem nabrali tako veliko prednost pred zasledovalci, da so zlahka zadržali vodilni položaj, v noči na petek pa so prekinili negativni niz in končno dočakali zmago. S 119:100 so premagali Detroit Pistons, ki so