ACH Volleyja še do 13. lovorike v srednjeevropski ligi

SiolNET 17.03.2023  |  Sportal, STA

Odbojkarji ACH Volleyja so osvojili 13. lovoriko v srednjeevropski ligi. Na današnji finalni tekmi v Kamniku so po uri in 53 minutah premagali domači Calcit Volley s 3:1 (-23, 18, 22, 23).

Sportal Mariborčanke do že 19. pokalne lovorike #foto Kamničani so v prvem nizu prevladovali in imeli pod nadzorom tekmece iz slovenske prestolnice. Po vodstvu z 20:16 in 21:17 pa so se v njihovi igri prikradle napake, kar so Ljubljančani izkoristili in po seriji točk na servis Danijela Koncilje izenačili na 22:22. Gostitelji so v prelomnih trenutkih le strnili svoje vrste in po 26 minutah uvodni niz dobili s 25:23. Izbranci gostujočega trenerja Radovana Gačiča so