Ničla Ane Bucik

Dnevnik 19.03.2023  |  STA STA

Zadnji tekmovalni konec tedna v svetovnem pokalu v alpskem smučanju sta bili najboljši Petra Vlhova in Mikaela Shiffrin, ki je dosegla že svojo 88. zmago v svetovnem pokalu.

Ana Bucik je bila minuli konec tedna osamljena Slovenka na finalu svetovnega pokala v alpskem smučanju v Andori. Točkovni izkupiček Primorke je bil nični, saj je v soboto na slalomu odstopila na drugi progi, v nedeljo pa je bila v veleslalomu po veliki napaki v spodnjem delu proge 23., točke na finalu pa prejme le najboljših 15 v posamezni disciplini. Slalomsko sezono je Novogoričanka sklenila izven elitne sedmerice ter končala na 8. mestu, v veleslalomu pa je bila