Čančar in Dragić zmagala, a nista stopila na parket #video

SiolNET 19.03.2023  |  R. P., Š. L.

Manj kot 24 ur po porazu proti New York Knicks so košarkarji Denver Nuggets uspešno opravili popravni izpit. Vodilna ekipa zahodne konference je na gostovanju pri Brooklyn Nets zmagala s 108:102, slovenski reprezentant Vlatko Čančar pa ni dobil priložnosti za dokazovanje. Goran Dragić zaradi težav z levim kolenom znova ni debitiral za Milwaukee Bucks, ki je ugnal njegov nekdanji klub Toronto, Giannis Antetokounmpo pa postal novi rekorder franšize. Dallas Luke Dončića bo znova na delu v noči na torek v

Liga NBA, 18. marec Košarkarji Denverja so vendarle našli pravi recept za novo zmago. Zasedba Mika Malona je manj kot dan po porazu proti New York Knicks vendarle zmagala na gostovanju pri Brooklyn Nets. Pot do uspeha so Nuggets tlakovali že v prvem polčasu, ki so ga dobili s 63:48, boljši nasprotnik pa so bili že v prvi četrtini, ki so jo dobili s 33:21. Nets se jim je na začetku drugega polčasa uspelo približati na osem točk zaostanka, a je Denver hitro spet ujel