SLOVENIJA MED DRŽAVAMI S 100-ODSTOTNIM IZKUPIČKOM: V Stožicah strla odpor San Marina (FOTO)

Regional 27.03.2023

Slovenija v skupini H, Anglija v skupini C ter Portugalska v skupini J imajo 100-odstotni izkupiček po uvodnih dveh nogometnih kvalifikacijskih tekmah za nastop na evropskem prvenstvu v Nemčiji 2024. #SrceBije ???????? Posted by Nogometna zveza Slovenije on Sunday, March 26, 2023 Slovenija je najbolje odprla kvalifikacijske boje v skupini H.

Po četrtkovi zmagi v oddaljenem Kazahstanu z 2:1 na včerajšnji tekmi v Stožicah v drugem polčasu strla odpor San Marina. Povedla je v 56. minuti prek Benjamina Šeška, štiri minute kasneje pa je avtogol dosegel Roberto Di Maio. Severna Irska je na Windsor Parku v Belfastu ostala praznih rok, medtem ko je Danski spodrsnilo v Kazahstanu. Ircem so nogometno mero vzeli Finci, ki so zmagali z 1:0, edini gol na tekmi pa je dosegel Benjamin Kallman v 28. minuti. V