Kopitar podal za vse tri gole LA Kingsov, a ...

SiolNET 09.04.2023  |  M. P., Pe. M.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja so v noči na nedeljo v Staples Centru gostili branilce NHL-naslova Colorado Avalanche. Obe ekipi sta si že zagotovili končnico, obe sta imeli na računu sto točk, a gostje z dvema tekmama manj. Hrušičan je podal za vse tri gole Kingsov (dvakrat je zadel Adrian Kempe, enkrat pa Viktor Arvidsson), a je Avalanche zmagal s 4:3.

Sportal Za Kopitarja in druščino Las Vegas ostaja uganka Adrian Kempe je zadel za 1:2 v osmi minuti druge tretjine, ob koncu 13. minute tega dela igre je na 2:2 izenačil Viktor Arvidsson, Kempe je nato znižal na 3:4 v sedmi minuti zadnjega dela. Ob izenačujočem golu Kings je bil poleg Anžeta Kopitarja asistent tudi Kempe, ki je prav tako kot Hrušičan dosegel tri točke. Brat Hut je po minuti in 50 sekundah zadnje tretjine Colorado dokončno popeljal v vodstvo. V prvi