Edmonton vrnil udarec, Kopitar tokrat praznih rok #video

SiolNET 20.04.2023  |  R. P., S. K.

Hokejisti Los Angeles Kings so v Edmontonu na drugi tekmi prvega kroga končnice lige NHL ostali praznih rok. Oilers so dobili prvo tretjino z 2:0, nato so gostje iz mesta angelov v drugi tretjini vrnili udarec in izenačili na 2:2, v zadnji tretjini pa so bili znova boljši gostitelji. Slovenski as Anže Kopitar, ki je na prvi tekmi zablestel s tremi podajami in golom, se tokrat ni vpisal na seznam strelcev.

Liga NHL, 18. april Edmonton je z goloma Dereka Ryana in Leona Draisaitla z igralcem več uvodno tretjino dobili z 2:0. Kralji so v drugi tretjini izenačili, potem ko sta bila uspešna Phillip Danault in Gabriel Vilardi. Kmalu na uvodu zadnje tretjine pa je vratarja kraljev Joonasa Korpisala presenetil Klim Kostin za prednost domačih. Kralji so ves čas lovili zaostanek, a ga niso ujeli. Končni izid je z zadetkom v prazna vrata zapečatil Evander Kane. Vrhunci dvoboja