Real Madrid znižal zaostanek za Barcelono

Dnevnik 23.04.2023  |  STA STA

Nogometaši Real Madrida so vpisali dvajseto zmago v španskem prvenstvu in pred derbijem Barcelone in Atletico Madrida, ki bo danes ob 16.15, znižali zaostanek za vodilnimi Katalonci na osem točk.

Pred domačimi gledalci so premagali Celto z 2:0. Prvi zadetek za Real Madrid je dosegel Marco Asensio v 41. minuti, na začetku drugega polčasa pa je končni izid postavil Eder Militao. Real Madrid ima osem krogov pred koncem LaLige na drugem mestu pet točk prednosti pred Atletico Madridom. Danes je pomembno zmago v boju za ligo prvakov zabeležil Real Sociedad, ki je na domačem stadionu po zaostanku 0:1 premagal Rayo vallecano z 2:1. Od najbližjega zasledovalca,