Barcelona končala niz neporaženosti Oblakovih v španskem prvenstvu

SiolNET 23.04.2023  |  R. P., Š. L.

V 30. krogu španskega prvenstva je vodilna Barcelona v derbiju kroga z 1:0 premagala Atletico Madrid Jana Oblaka in mu zadala prvi prvenstveni poraz po 8. januarju, ko so Atlete prav tako premagali Katalonci. Edini gol je v 44. minuti dosegel Ferran Torres. Srečanje se je končalo s številnimi rumenimi kartoni, v zadnjih 15 jih je "padlo" kar deset, med drugim ga je prejel tudi trener Madridčanov Diego Simeone. Drugouvrščeni Real Madrid, ki se je med tednom še tretjič zapored prebil v polfinale lige

Špansko prvenstvo, 29. krog Sportal Jan Oblak ne skriva razočaranja: Tako boli, da je sploh ne gledam komentarji: 3 Šestindvajsetkratni španski prvak iz katalonske prestolnice je zmagoviti gol dosegel v končnici prvega polčasa, ko je slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka po podaji Brazilca Raphinhe premagal Ferran Torres. Drugouvrščeni madridski Real je v soboto vpisal dvajseto zmago v španskem prvenstvu, na stadionu Santiago Bernabeu je z zadetkoma