Derbijev ne bo (z)manjkalo

Primorske 12.05.2023

Upanje umira zadnje, se tolažijo privrženci nogometašev Milana (v rdeče-črnih dresih) po razpletu prve polfinalne tekme lige prvakov (LP), ki jo je mestni tekmec Inter na San Siru dobil z 2:0.

MILAN > Gostje so izpeljali hitropotezni šah-mat oziroma bliskoviti udar v pičlih treh minutah na začetku tekme. Mrežo Milana je načel Edin Džeko (desno), v enajsti minuti pa se je Henrikh Mkhitaryan podpisal pod drugi gol. Še kakšnega bi lahko dosegel Inter v prvem polčasu. V nadaljevanju je Milan popravil vtis, a je bil za vrata tekmeca nevaren le izjemoma. Pred torkovim povratnim dvobojem čaka milanska kluba jutri domača naloga. V italijanskem prvenstvu namreč