Dončić po prigarani zmagi izpostavil pomembno stvar #video

SiolNET 26.08.2023  |  Špela Lenart

"Na koncu vse skupaj še ni bilo tako slabo, čeprav so v prvi četrtini dosegli devet trojk, a zagotovo je tu še ogromno stvari, ki jih moramo popraviti, predvsem v obrambi," je po prvi zmagi Slovenije na svetovnem prvenstvu dejal prvi zvezdnik Luka Dončić, ki je v vlogi kapetana ob 37 doseženih točkah Slovenijo popeljal do težke zmage nad Venezuelo (100:85).

Slovenski košarkarji so z zmago odprli letošnje svetovno prvenstvo. Čeprav je večina slovenskih navijačev pričakovala lažjo tekmo in bolj zanesljivo zmago, pa so bili Venezuelci sploh v prvem polčasu velik trn v peti Slovencev, ki so znova pokazali precej neprepričljivo predstavo v obrambi, ki je bila velika težava že na pripravljalnih tekmah pred svetovnim prvenstvom. Venezuelci so že v prvi četrtini dosegli kar devet trojk in 33 točk, kar je za nivo, ki ga