Arsenal boljši od Evertona, Man City in Liverpool sta se igrala z ognjem, Chelsea le do točke

SiolNET 16.09.2023  |  R. P., J. L.

Po reprezentančnem premoru je spet pestro tudi na Otoku. Chelsea je danes brez golov remiziral na gostovanju pri Bournemouthu, drugi londonski velikan Arsenal pa je zmagala na gostovanju pri Evertonu. V soboto sta Liverpool in Manchester City po zaostanku z 0:1 prišla do zmage. Manchester United je na Old Traffordu klonil proti neugodnemu Brightonu. Velika drama se je odvila v Londonu, kjer je Tottenham najprej v 98. minuti prek Richarlisona izenačil, v 10. minuti sodnikovega podaljška pa je Kuluševski

Angleško prvenstvo, 4. krog Sportal Guardiola po operaciji hrbta znova za krmilom Manchester Cityja Aktualni prvak Manchester City tudi po petem krogu ostaja stoodstoten. Sinjemodri so sicer po zadetku Jamesa Ward-Prowsa v 36. minuti zaostajali z 0:1 proti West Hamu, a so v drugem polčasu poskrbeli za preobrat. Že takoj na uvodu v drugi polčas je zadel Jeremy Doku, zatem pa sta za novo zmago zasedbe Pepa Guardiole zadela še Bernanrdo Silva in Erling Haaland, ki je