SLOVENEC ŽE DRUGIČ POSTAL SVETOVNI PRVAK: Benjamin Savšek zanesljivo premagal vse tekmece (VIDEO)

Regional 22.09.2023

Slovenski kanuist Benjamin Savšek je v Londonu še drugič v karieri postal svetovni prvak v slalomu na divjih vodah.

Olimpijski prvak iz Tokia je bil najboljši že v polfinalu, v finalu pa je zanesljivo premagal vse tekmece. Francoza Nicolasa Gestina je premagal za sekundo in 18 stotink, tretje mesto je osvojil Italijan Paolo Ceccon. ????Benjamin Savšek je na svetovnem prvenstvu v slalomu na divjih vodah priveslal do naslova svetovnega prvaka! Drugega v karieri. Čestitke!! Objavil/a Kajakaška zveza Slovenije / Canoe Federation of Slovenia dne Petek, 22. september 2023 Drugi