Dimarco priigral Interju peto zmago, prvi poraz Juventusa po neverjetnem avtogolu Gatta

RTV Slovenija 24.09.2023  |  A. G.

Nogometaši Juventusa so v 5. krogu Serie A doživeli prvi poraz. Sassuolo je bil boljši s 4:2. Empoli je izgubil proti Interju z 0:1. Črnomodri ostajajo na vrhu z maksimalnimi 15 točkami.

Sassuolo je prvi polčas dobil z 2:1, potem ko sta zadela Armand Lauriente in Domenico Berardi, Juventus pa je prišel do zadetka po zaslugi avtogola Matiasa Vine. V drugem polčasu je najprej Federico Chiesa izid poravnal na 2:2 v 78. minuti, a že štiri minute zatem je domača zasedba znova vodila po golu Andree Pinamontija z glavo s sedmih metrov. Gatti se je osmešil Vse upe Torinčanov je končal avtogol Federica Gattija v 95. minuti. Branilec je poslal žogo v lastno