Delitev točk na derbiju, Maribor si je pošteno oddahnil

SiolNET 27.09.2023  |  R. P., S. K., Š. L.

Za konec desetega kroga 1. SNL sta se Olimpija in Koper na derbiju razšla z delitvijo točk (1:1). Maribor je proti Radomljanom že zaostajal z 0:1, a na koncu po preobratu slavil s 3:1 in prekinil niz slabih rezultatov. Sreda je postregla s prvovrstnim presenečenjem Aluminija, ki je vodilnemu Celju zadal prvi poraz v tej sezoni. Kidričani so po izjemnem preobratu, v zadnjih 23 minutah so zadeli kar trikrat, v gosteh zmagali s 3:1. Rogaška je dočakala zgodovinsko krstno zmago na prenovljenem stadionu, ugnala

1. SNL, 9. krog 2. SNL, 9. krog Sportal Tudi če ga jutri odpustijo, jim bo še vedno hvaležen 1. SNL, 10. krog: Četrtek, 28. september: Delitev točk na derbiju v Stožicah V derbiju 10. kroga državnega prvenstva med Olimpijo in Koprom ni bilo zmagovalca. Branilci naslova so imeli žogo več v nogah, a premalo idej v napadu, da bi lahko iztržili ugodnejši rezultat. Na koncu so lahko zadovoljni tudi s točko, saj so do 82. minute zaostajali, remi pa je glede na videno