Milan z napadalcem Giroudom v vratih zavzel vrh lestvice

RTV Slovenija 07.10.2023  |  A. G.

Nogometaši Genoe so v 8. krogu Serie A izgubili proti Milanu z 0:1. V zadnjih minutah maratonskega sodnikovega dodatka sta bila izključena oba vratarja. Juventus je v mestnem derbiju ugnal Torino z 2:0.

Tri minute pred koncem tekme na stadionu Luigi Ferraris je Yunus Musah zaposlil Christiana Pulišića, ki je v gneči pred vrati Genoe mojstrsko zadel iz obrata. Najbolj napeto je bilo v sodnikovem dodatku. V 96. minuti je vratar Milana Mike Maignan stekel iz kazenskega prostora in podrl napadalca Alberta Gudmundssona. Oglasil se je videosodnik in glavni delivec pravice Marco Piccinini je izključil čuvaja mreže rdeče-črnih. Trener Milana Stefano Pioli je opravil vseh