Kek ne želi, da se zaustavijo, hkrati pomirja navijače glede Šeška

SiolNET 14.10.2023  |  Jaka Lopatič

Vse bližje je slovenska nogometna reprezentanca, da ponovi podvig iz leta 2000, ko se je uvrstila na zgodovinsko evropsko prvenstvo. Po zmagi proti Finski s 3:0 se vrata v Nemčijo, ki bo gostila prihodnji nogometni spektakel, rahlo že odpirajo, a selektor Matjaž Kek izpostavlja, da vsi z nogami trdno stojijo na tleh. "Odločamo sami o sebi, kar me veseli," izpostavlja Kek, hkrati pa je pomiril navijače glede strelca Benjamina Šeška, ki je prejel udarec v glavo: "Mislim, da bo lahko igral v torek proti

Sportal Slovenska rapsodija v Stožicah, delirij na tribunah, Euro 2024 še korak bližje! Sportal Slovenci na krilih Šeška preskočili Finsko, Danska boljša od Kazahstana Naveza Benjamin Šeško – Andraž Šporar je bila v prvem polčasu strah in trepet finske obrambe. Špoki je sprva izsilil enajstmetrovko, pri drugem golu podal, obakrat pa je bil eksekutor mlajši Šeško, kar je bil njegov četrti gol v kvalifikacijah za Euro 2024. Enega najboljših prvih polčasov v režiji