Mladi Slovenci v Fazaneriji do polnega izkupička

SiolNET 17.10.2023  |  Š. L., STA

Slovenska nogometna reprezentanca do 21 let je na četrti tekmi kvalifikacij za nastop na evropskem prvenstvu leta 2025 na Slovaškem v Murski Soboti premagala Avstrijo z 1:0 (0:0). Edini zadetek je dosegel Svit Sešlar v drugi minuti drugega polčasa.

Sportal Slovenci po zlata vredni zmagi le še korak od izpolnitve sanj, znan še en potnik na EP Varovanci Milenka Aćimovića so drugi cikel kvalifikacijskih tekem v skupini H končali s še eno pomembno zmago, potem ko so pred štirimi dnevi na Cipru slavili s 3:0. Na lestvici imajo devet točk, toliko kot Francija (tekma manj), ki je proti Cipru slavila kar z 9:0. Avstrijci (tekma manj) so ostali pri štirih točkah, Ciper ima eno, brez točk je še Bosna in Hercegovina.