Šešku ob zmagi Leipziga le drobtinice, Haaland prekinil strelski post, PSG nadigral Milan

RTV Slovenija 25.10.2023  |  M. R.

Osrednja tekma srednega večera v Ligi prvakov je bil dvoboj v skupini F med PSG-jem in Milanom, ki se je končal z zmago gostiteljev s 3:0. Benjamin Šeško in Kevin Kampl sta se z Leipzigom veselila treh točk proti Crveni zvezdi, bilo je 3:1.

Šeško, ki konec tedna v Bundesligi na gostovanju v Darmstadtu ni igral, je tudi tokrat začel na klopi. Na zelenico je prišel v 82. minuti. Medtem je bil Kampl kot kapetan v prvi postavi. V napadu sta od uvodne minute igrala Lois Openda in Yussuf Poulsen, prvi je v končnici mesto na igrišču prepustil slovenskemu napadalcu. Gostitelji so po uri igre vodili z 2:0, ko je najlepši gol na tekmi dosegel 20-letni nizozemski reprezentant Xavi Simons. Njegov "projektil" z