Po Šešku zabijala še Šporar in Gnezda Čerin

SiolNET 29.10.2023  |  M. P.

Benjamin Šeško je v soboto zabil za visoko zmago Leipziga v nemški bundesligi, v nedeljo pa za visoko zmago Panathinaikosa v grškem prvenstvu še drugi napadalec slovenske reprezentance Andraž Šporar. In to kar dvakrat. Še več: za zmago s 5:0 se je med strelce vpisal tudi Adam Gnezda Čerin.

Sportal Šeško proslavljal nov gol, Bayern razbil Darmstadt Panathinaikos je v devetem krogu Panserraikos premagal s 5:0 in se utrdil na prvem mestu grškega prvenstva. Ima sedem zmag, remi in en poraz. Z 29 doseženimi goli je najbolj učinkovita ekipa lige. Andraž Šporar je prvi gol zabil že v prvi minuti tekme, na 3:0 pa je povišal z bele točke v 43. Odigral je celotno tekmo in v 57. minuti še podal Adamu Gnezdi Čerinu za vodstvo s 4:0. V prvi postavi atenskega