Olimpija ni uspela zadržati vodstva

SiolNET 01.11.2023  |  Pe. M.

Hokejisti HK Olimpija so v sredo zvečer gostili v tej sezoni zelo neprepričljivi Dunaj, ki je v Tivoli prišel s popotnico desetih porazov na zadnjih 11 tekmah. A so slovenski napadalec Rok Tičar (podaja za drugi gol na tekmi) in soigralci zmagali s 3:2. Ljubljančani so v prvi tretjini povedli z 2:0, nato pa gola niso več dosegli. Za zmago Dunajčanov je v 58. minuti zadel Američan Trevor Cheek.

Sportal Dolgega črnega niza je konec! Olimpija le zmagala na domačem ledu. Ljubljanski hokejisti niso znali uspešno povezati dveh tekem z nasprotnikoma z dna lestvice. Pred dnevi so proti Asiagu prekinili niz neuspehov na domačem ledu. Začetek sicer ni bil slab, Ljubljančani so bili v prvih tretjini precej boljši tekmec. Dunajčani so v precejšnji krizi, pred tednom dni so se tudi zahvalili trenerju Marcu Habscheidum, začasno ekipo vodi dosedanji pomočnik Christian