Dallas v drugem polčasu našel pravi strup za Sršene

RTV Slovenija 05.11.2023  |  A. G.

Košarkarji Dallasa ostajajo neporaženi na domačem parketu. V drugi četrtini so si nabrali 15 točk zaostanka proti Charlottu, v drugem polčasu pa se je odprlo v napadu in uspela jim je vrnitev (124:118). Luka Dončić je zbral 23 točk, 12 skokov in 9 podaj.

V lanski sezoni so Maverickse pokopali porazi proti slabšim ekipam. Charlotte je dobil zadnje tri medsebojne tekme pred nedeljskim večerom in tudi tokrat je bil zelo blizu uspeha. Dončić ni imel strelskega večera (8/19 iz igre, 1/9 za tri), a je odlično razigral soigralce. Sijajno je vodil igro v napadu v zadnji četrtini, ko je zbral 10 točk. Znova se je izkazal Grant Williams, ki je zadel tri trojke v zadnji četrtini. 19-letni novinec Dereck Lively je navdušil z