Dončić v bolečinah, a Dallas z ekipno igro do preobrata in zmage

SiolNET 05.11.2023  |  J. L., M. P.

Na šesti tekmi sezone so Dallas Mavericks še petič zmagali, pa čeprav je Luka Dončić zaradi bolečin stiskal zobe, dal v prvem polčasu le dva koša iz igre in so zaostajali s 50:62. Predvsem zadnja četrtina je bila prikaz prave ekipne košarke (41 točk). Sedem košarkarjev Dallasa je bilo dvomestnih in Charlotte Hornetse so premagali s 124:118. Dončić je dal 23 točk (met za tri 1/9), Grant Williams in Kyrvie Irving po 18, Tim Hardaway 16, na drugi strani Lamelo Ball 30 (13 asistenc, 10 skokov). Klop Dallasa je

Sportal Poseben mejnik Američana, Boston se ne ustavlja, Bulls po scenariju Dallasa Pred šesto tekmo sezone so imeli Dallas Mavericks dobro izhodišče štirih zmag in enega poraza. Izgubili so na prejšnji tekmi proti aktualnemu prvaku Denver Nuggets, zato je bil dvoboj s Charlotte Hornets za Luko Dončića in soigralce zelo pomemben. Trener Denverja Michael Malone je dobro ponazoril, kaj pomenijo porazi in kakšen je naslednji ključni korak za ekipo, ki ima visoke