Inter se je vrnil na vrh, spodrsljaj prvakov, osmi remi Udineseja

SiolNET 11.11.2023  |  Š. L.

Na zadnji nedeljski tekmi 12. kroga je Inter z 2:0 premagal Frosinone in se vrnil na prvo mesto, na katerem ga je s sobotno zmago prehitel Juventus. Branilec naslova Napoli je doma izgubil proti 17. Empoliju, ki si je pomembno zmago v boju za obstanek priigral v sodnikovem dodatku z golom Viktorja Kovalenka. Udinese z Jako Bijolom (igral je vso tekmo in prejel rumeni karton) in Sandijem Lovrićem (igral je od 71. minute) je po senzacionalni zmagi nad Milanom v prejšnjem krogu tokrat remiziral z Atalanto. To

Italijansko prvenstvo, 11. krog Italijansko prvenstvo, 12. krog: Nedelja, 12. november: Sportal Neverjetna drama na Danskem. Man Utd od raja do pekla. Sportal Šešku prva postava in osmina finala, Oblak nepremagan do "teniške" zmage Gola za Inter sta dosegla Federico Dimarco in Hakan Calhanoglu. Za zmago Juventusa sta zadela Bremer v 60. in Daniele Rugani v 70. minuti. Pet minut kasneje je edini gol za goste dosegel Alberto Dossena. Juventus je v soboto nadaljeval