Kraft spet nepremagljiv, Peter Prevc tokrat najboljši Slovenec #video

SiolNET 26.11.2023  |  S. K.

Tudi drugo tekmo svetovnega pokala v smučarskih skokih v Ruki na Finskem je dobil Avstrijec Stefan Kraft. Najboljši Slovenec je bil tokrat Peter Prevc na izvrstnem šestem mestu. Timi Zajc je bil danes osmi, Anže Lanišek 12. in Domen Prevc 16. Žiga Jelar se danes ni uvrstil v finale.

Sportal Kraft razred zase, Timi Zajc z izjemnim drugim skokom med deseterico Peter Prevc je bil po prvi seriji deseti, v finalu pa je napredoval na šesto mesto. Potem ko je moral 31-letnik lansko sezono po grdem padcu na domačem svetovnem prvenstvu v Planici predčasno končati, se je, kot kaže, odlično pripravil na letošnjo. Že v začetku oktobra je z naslovom državnega prvaka, njegovega prvega po sedmih letih suše, pokazal, da je v odlični formi. V finalu so poleg