Andetokumbo in Lillard poskrbela za vrnitev sezone

RTV Slovenija 27.11.2023  |  R. K.

Košarkarjem Milwaukeeja je uspela največja vrnitev v Ligi NBA v tej sezoni. Devet minut pred koncem tretje četrtine so doma proti Portlandu zaostajali 55:81, a na koncu dvoboj vseeno dobili s 108:102.

Glavno vlogo je imel zvezdniški dvojec Janis Andetokumbo-Damien Lillard, ki je do konca srečanja skupaj dosegel 32 točk, 11 več kot celotna postava TrailBlazersov. Bucksi so zadnjo četrtino dobili s 33:14. Andetokumbo, s 33 točkami prvi strelec tekme, je zadel za vodstvo MIlwaukeeja 18,5 sekunde pred koncem, kar je dokončno zlomilo goste. "Včasih si res sami otežimo delo. Ne razumite me narobe, Portland je zelo dobra mlada ekipa, toda sami smo krivi. Ne smemo