PSG do točke iz sporne enajstmetrovke v 98. minuti

Dnevnik 29.11.2023  |  Jože Okorn Jože Okorn

Na sinočnjih tekmah petega kroga nogometne lige prvakov so si nastop v osmini finala priigrali Atletico Madrid s slovenskim vratarjem Janom Oblakom, Lazio, Borussia Dortmund in Barcelona.

Izmed preostalih Slovencev sta Benjamin Šeško in Kevin Kampl zaigrala za Leipzig v drugem polčasu, ki je izgubil na gostovanju pri Manchester Cityju z 2:3, potem ko je vodil z 2:0. Sinoči je bilo najbolj dramatično na tekmah v Barceloni, kjer je Porto vodil z 1:0, v Milanu, kjer je Borussia Dortmund šokirala gostitelje z zmago s 3:1, in v Parizu, kjer je PSG rešil remi 1:1 proti Newcastlu z golom Mbappeja iz sporne enajstmetrovke v 98. minuti. V skupini E je