Celjani še naprej brez točke, tudi Wisla še drugič boljša

RTV Slovenija 29.11.2023  |  M. R.

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 9. krogu Lige prvakov doživeli še deveti poraz, petega doma. Izgubili so proti Wisli iz Plocka s 25:30 (13:15), Poljaki pa so jim na lestvici pobegnili za štiri točke.

Slovenski prvaki so gostili najranljivejšega tekmeca v skupini B. V izenačenem prvem polčasu so prvič povedli v 8. minuti po golu Gregorja Krečiča (4:3), a nato zaigrali nekoliko medlo, kar so gostje, ki imajo v svojih vrstah tri nekdanje igralce celjskega moštva – slovenskega reprezentanta Miho Zarabca, Hrvata Mirka Alilovića in Bošnjaka Mirsada Terzića – izkoristili in jim na polovici polčasa ušli za dva gola (6:8). Varovanci Alema Toskića so se hitro pobrali in