Dallas na dvoboju preobratov strl odpor Chicaga v podaljšku #video

SiolNET 30.12.2023  |  R. P., M. P., STA

Hokejisti iz Denverja so v severnoameriški ligi NHL po hudem boju v St. Louisu zmagali z 2:1 in zadržali visoko tretje mesto v zahodni konferenci. Zmagal je tudi četrtouvrščeni Dallas, v podaljšku je bil boljši od Chicaga s 5:4. Florida je na domačem ledu premagala vodilno ekipo vzhodne konference New York Rangers s 4:3. Anžeta Kopitarja in njegove Los Angeles Kings v letu 2023 čaka še ena tekma, v noči na nedeljo proti Edmontonu.

Sportal Gol in podaja Kopitarja premalo za zmago Kraljev Za Colorado Avalanche je zmagoviti gol v St. Louisu slabe tri minute pred koncem rednega dela dosegel Devon Toews, medtem ko so hokejisti iz Dallasa na tekmi preobratov šele v podaljšku strli odpor tekmecev iz vetrovnega mesta. Gosti so tekmo odprli z vodstvom 2:0, a so nato gostitelji strnili svoje vrste in povedli s 4:2. Chicago se ni vdal, v zadnji tretjini je izenačil na 4:4, zmagoviti gol pa je v peti