Dallas tudi brez Dončića v zadnji četrtini ugnal Pelikane

RTV Slovenija 15.01.2024  |  A. G.

Košarkarji Dallasa so se oddolžili New Orleansu za sobotni poraz. Z odlično igro v zadnji četrtini so se veselili zmage s 125:120. Luka Dončić je bil znova na klopi zaradi poškodbe desnega gležnja, Pelikani pa so bili v popolni postavi.

Kyrie Irving je bil najboljši strelec tekme z 42 točkami, Tim Hardaway je zadel devet trojk iz 15 poskusov in navdušil z 41 točkami (le za točko je zgrešil rekord kariere). Poleg Dončića je še vedno manjkal tudi Dante Exum, vrnil se je Dereck Lively. Novinec je bil znova ključen pod obročema, zbral je 12 skokov in priboril številne druge napade v zadnjih minutah. Zion Williamson, Brandon Ingram in CJ McCollum so počivali na sobotni tekmi, ki so jo Pelikani dobili s