Jeseničani drugi del začeli s porazom, Celjani z zmago

SiolNET 18.01.2024  |  Pe. M.

Slovenska kluba sta začela boje v drugem delu alpske lige. Obe ekipi igrata v kvalifikacijski skupini A, kjer se borita za še dve prosti mesti v končnici. Za uvod so Jeseničani doma izgubili z Val Gardeno s 5:7, Celjani pa so v gosteh premagali Steel Wings Linz s 4:2.

Sportal Nekdanji reprezentant sredi trenerskih izzivov: Po karieri mi še ni uspelo "pobegniti" iz hale #video Hokejisti Sija Acronija Jesenic, sicer aktualni prvaki tekmovanja, so zgrešili neposredno uvrstitev v končnico, saj so redni del končali na sedmem mestu. Prvih šest ekip si je po 30 krogih rednega dela že zagotovilo končnico, v nadaljevanju bodo v skupini master igrale le še za čim boljše izhodišče. Na prvih šestih mestih so končali Ritten (v skupino master