Kralji odhajajo na krajši oddih z zmago

RTV Slovenija 01.02.2024  |  R. K.

Hokejisti Los Angelesa odhajajo na krajši premor zaradi All-Star vikenda dobre volje, saj so s 4:2 slavili na gostovanju v Nashvillu. S tem je prekinjen niz štirih porazov Kraljev.

Alex Turcotte, peti izbor nabora 2019, je dosegel svoj prvi gol v Ligi NHL. Na svoji drugi tekmi v tej sezoni in 14. v karieri je prispeval še podajo. Kralji so z njegovim golom v 26. minuti povedli z 2:0. V 46. minuti je za priključek zadel Filip Forsberg, a je za mirnejšo končnico osem minut pozneje poskrbel Trevor Lewis. Srečanje je dobro minuto pred koncem z zadetkom v prazno mrežo dokončno odločil Kevin Fiala. Anže Kopitar se ni vpisal med strelce ali