Šeško: Moramo verjeti, da si bomo v Madridu priigrali priložnosti

RTV Slovenija 14.02.2024  |  S. J.

Čeprav je Leipzig pred svojimi gledalci izgubil prvo tekmo osmine finala Lige prvakov proti madridskemu Realu (0:1), še vedno verjame v napredovanje. Vzrok je zelo spodbudna predstava na uvodni tekmi.

Večina statističnih podatkov (podaje, posest žoge ...) kaže na zelo izenačen obračun, ampak število strelov v okvir vrat (9:3) kaže, da je bil Leipzig zelo blizu vsaj remiju, če ne celo zmagi. V resnici je že v drugi minuti žogo spravil v mrežo, a je bil gol Benjamina Šeška iz druge minute razveljavljen zaradi prekrška v isti akciji. Šeško verjame v nove priložnosti "Igrali smo dobro in dokazali, da imamo dovolj kakovosti, a danes se enostavno ni izšlo. Lahko le