PENAL, NATO PA V TREH MINUTAH PADLA DVA GOLA: Koprčani klonili pred vijoličnimi (FOTO)

Regional 18.03.2024

Nogometaši Maribora so v 27. krogu Prve lige Telemach premagali Koper s 3:1 (1:0).

Mariborčani so petič zapovrstjo slavili na domačem stadionu in na lestvici napredovali na tretje mesto. Na njej imajo 43 točk oziroma sedem manj od Olimpije. Na vrhu je Celje z 62 točkami. Koprčani so še četrtič zapovrstjo v DP ostali brez zmage, to je bil njihov tretji zaporedni poraz, na lestvici pa so peti s 34 točkami. Vijoličasti so dvoboj odločno odprli in tako rekoč "skrili" žogo gostom. V 14. minuti je Josip Iličić sprožil z okoli 30 m, žoga je v zraku