Poštena novomeška klofuta zmaje odnesla s četrtega mesta

RTV Slovenija 01.04.2024  |  Tilen Jamnik

Z izjemno slabo predstavo v Novem mestu, kjer jih je Krka nadigrala, so si košarkarji Cedevite Olimpije otežili položaj v boju za četrto mesto. Zdaj so peti in ne odločajo več sami o svoji usodi.

"Zaslužena zmaga Krke. Zagotovo so si bolj želeli. Igrajo za obstanek. Na koncu so zanesljivo dobili tekmo. Upravičeno z visoko razliko," je po porazu z 92:78 dejal trener ljubljanskega moštva Zoran Martić. Gostitelji so borbeno igrali od prve minute dalje, zmaji pa so zaspano vstopili v dvoboj, potem pa apatično v drugi četrtini opazovali, kako je Krka napravila razliko, po kateri slovenski prvaki realno niso več ogrozili domače zmage. Znova se je videlo, kot že