Nov gol Kopitarja, a tudi tretji zaporedni poraz Kraljev

RTV Slovenija pred 30 dnevi  |  To. G.

V Winnipegu je Anže Kopitar v 34. minuti s 26. golom sezone popeljal Los Angeles v vodstvo s 3:2, a Cole Perfetti je s podajo in golom prinesel Jetsom zmago s 4:3. Tretji zaporedni poraz Kraljev, katerim na 8. mestu Zahoda za ovratnik diha St. Louis.

Po obetavnem začetku turneje po zahodni Kanadi in zmagi pri vodilnem Vancouvru je Los Angeles nanizal poraze pri Edmontonu, Calgaryju in zdaj še Winnipegu. Tako odpisani Flamsi kot Jetsi so črni niz šestih porazov prekinili proti Kingsom, ki potrebujejo zmage in točke za uvrstitev v končnico. Pri Winnipegu so Kalifornijci vodili z 2:1 in 3:2, a na koncu ostali praznih rok zaradi razpoloženega Cola Perfettija, ki je najprej prinesel Jetsom vodstvo z 1:0, v zaključku