Irving in Dončić junaka drame v Dallasu

Delo pred 22 dnevi

Košarkarji Dallas Mavericks so z 48 točkami Kyrieja Irvinga in 37 Luke Dončića po podaljšku premagali Houston Rockets in si utrdili mesto v končnici lige NBA.

Nora tekma v United Airlines Centru! Za 22 točk so košarkarji Dallasa zaostajali v prvem polčasu proti Houstonu, se še do odmora vrnili v igro, (66:71) v drugem polčasu teksaškega derbija lige NBA izenačili, tri minute pred koncem po košu Kyrieja Irvinga povedli s 121:120, v zadnji sekundi pa je Dante Exum s trojko izsilil podaljšek (129:129)), v katerem so Mavericks prišli do pomembne zmage v boju za končnico. Piko na i je pribil P. J. Washington s trojko minuto