Leto dni od zadnjega koša Gorana Dragića iz igre

RTV Slovenija pred 22 dnevi  |  To. G.

Lani 9. aprila je Goran Dragić odigral zadnjo tekmo rednega dela Lige NBA v karieri. Na gostovanju Milwaukeeja v Torontu je prispeval 14 točk v 21 minutah in pri tem dosegel tudi svoje zadnje koše iz igre v najmočnejši košarkarski ligi na svetu.

V nedeljo, 9. aprila, se je zaključeval redni del sezone 2022/23, zaradi česar so na tekmi Toronto – Milwaukee nosilci igre počivali. Pri gostih je priložnost izkoristil veteran Goran Dragić, ki je v 21 minutah zadel 7 od 12 metov iz igre in k temu dodal tri skoke ter podajo. Zadnji Dragićev koš iz igre se je zgodil v 3. minuti zadnje četrtine, ko je z metom s šestih metrov zadel za 118:101. Bucksi so pri Raptorsih izgubili s 121:105, a so že predtem potrdili