Dallas z odlično obrambno predstavo odnesel veliko zmago iz Los Angelesa

RTV Slovenija pred 11 dnevi  |  A. G.

V obrambni bitki, ki je spominjala na devetdeseta leta v Ligi NBA, so košarkarji Dallasa odlično odigrali končnico v Los Angelesu, premagali Clipperse s 96:93 in izid v zmagah v uvodnem krogu končnice na Zahodu izenačili na 1:1.

Luka Dončić je bil znova najboljši strelec tekme v Crypto.com Areni z 32 točkami, zadel je pet trojk in zbral še devet podaj in šest skokov, ukradel pa je tudi tri žoge. Na parketu je bil kar 46 minut. Kyrie Irving se je izkazal v ključnih trenutkih, dosegel je 23 točk. P. J. Washington je izkoristil veliko prostora in zadel tri trojke iz kotov. Tim Hardaway si je sredi druge četrtine zvil desni gleženj in se ni več vrnil. Tudi center Daniel Gafford je zaradi