Dallas z zmago v podaljšku znižal na 2:1

RTV Slovenija pred 14 dnevi  |  T. J.

Hokejisti Dallasa, ki so bili v rednem delu najboljši na Zahodu, so po dveh domačih porazih slavili na tretji tekmi serije uvodnega kroga proti Vegasu. Za zmago v gosteh s 3:2 je v podaljšku zadel Wyatt Johnston.

20-letni Kanadčan je v Las Vegasu načel domačo mrežo. V 12. minuti je v mrežo pospravil odbito ploščico po strelu Jasona Robertsona. 26. minuta je tekla, ko je po lepi akciji v protinapadu prednost na dva gola povišal Miro Heiskanen. Finski branilec je bil tudi med podajalcema pri prvem golu. Pet minut pozneje so Zlati vitezi znižali, Brayden McNabb je bil strelec po iznajdljivem preigravanju. Tri minute zatem je Jack Eichel v protinapadu izenačil ob igralcu manj