Mura z deseterico zdržala pritisk Olimpije vso tekmo

RTV Slovenija pred 13 dnevi  |  S. J.

V zadnji tekmi 34. kroga Prve lige je Olimpija kljub igralcu več osvojila le točko proti Muri (0:0). Boj za drugo mesto postaja vse zanimivejši, Olimpija Mariboru beži samo za točko. Ekipi se bosta pomerili že v soboto v Ljudskem vrtu.

Zmaji so na današnji tekmi proti Muri, čeprav so imeli žogo 70 odstotkov časa v posesti ter imeli 23 strelov (gosti le dva), niso uspeli zadeti. Tekma se še dobro ni začela, ko je Ivan Šarić naredil prekršek nad Timijem Maxom Elšnikom, po dolgem pregledu posnetka pa je Martin Matoša v 4. minuti pokazal rdeči karton Murinemu nogometašu. Olimpija je po tem nizala priložnosti, v prvi priložnosti je poskusil Marko Brest, v 10. minuti je David Sualehe podal Elšniku v