"Že prvi polčas je nakazal, da so Danci zelo ranljivi v obrambi"

RTV Slovenija pred 8 dnevi  |  Matej Rijavec

"Dokazali smo, da premoremo dovolj kakovosti, da nismo le sodelujoči, ampak lahko na evropskem prvenstvu tekmujemo za točke," je po remiju proti Danski razmišljal Andraž Šporar. Tudi sam bi lahko dosegel zadetek. Ni ga, toda nova priložnost bo že kmalu.

"Špoki" je imel na nogi izenačenje že v 74. minuti, vendar je žogo slabo zadel. Slovenija je nato poravnala izid tri minute pozneje z golom Erika Janže. Ob koncu tekme je ljubljanski napadalec še enkrat zapretil, a je po nevarnem prodoru iz težkega položaja s strani zadel le zunanji del mreže in ostalo je pri 1:1. Naslednja tekma bo v četrtek ob 15.00 v Münchnu proti Srbiji. Po srečanju v Stuttgartu je Šporar spregovoril posebej pred mikrofoni RTV Slovenija.