Enosmeren promet, tokrat vse skupaj znano že ob polčasu

Zurnal24 pred 8 dnevi  |  Ig. K.

Dallas Mavericks so bili na peti tekmi finala nemočni. Boston je ob polčasu vodil za 21 točk, na koncu pa slavil s 106:88 in prišel do 18 naslova v zgodovini franšize.

Po visoki zmagi Dallasa na četrti tekmi je marsikateri navijač Luke Dončića in kolegov pomislil, da bi lahko Mavericks postali prvo moštvo, ki bi v končnici nadoknadilo zaostanek z 0:3 v zmagah. To se ni zgodilo. V prvih treh minutah tokratnega obračuna Dallas ni uspel spraviti žoge skozi obroč, a tudi gostitelji niso bili pretirano uspešni v napadu. Po štirih točkah Jrueja Holidayja je na drugi strani po podaji Slovenca nato z zabijanjem zadel Derrick Jones Jr. Na