Venezuela tudi že med osem, Jamajka ostala brez možnosti

RTV Slovenija pred 2 dnevoma  |  T. J.

Nogometaši Venezuele so si zagotovili četrtfinale južnoameriškega prvenstva v ZDA, potem ko so v drugem krogu skupinskega dela premagali Mehiko z 1:0. Jamajka je z 1:3 izgubila z Ekvadorjem in nima več možnosti za nadaljevanje tekmovanja.

Edini gol na tekmi v Los Angelesu je dosegel Salomon Rondon, ki je v 57. minuti zadel z bele točke. Mehičani so imeli veliko priložnost za izenačenje tik pred koncem, vendar je Arbelin Pineda v 87. minuti zapravil enajstmetrovko, potem ko je bil na mestu vratar Rafael Romo. Mehičani ohranjajo možnosti za napredovanje, vendar bodo morali premagati Ekvador na zadnji tekmi v nedeljo. Razplet tekme med Venezuelo in Mehiko je pomenil, da je Jamajka po porazu z