Slovenci z izgubljenimi žogami v drugem polčasu pokvarili dober vtis iz prvega

RTV Slovenija 27.07.2024  |  T. J.

Slovenski rokometaši so s porazom proti Španiji začeli olimpijske igre. Potem ko so v prvem polčasu imeli pobudo in si priigrali tudi tri gole naskoka, so v nadaljevanju popustili in klonili s 25:22.

11:8 so Slovenci, ki četrtič igrajo na olimpijskih igrah, vodili po prvi polovici obračuna. Čvrsta je bila v prvem polčasu obramba, razpoložen vratar Klemen Ferlin, kombinatoren pa je bil tudi napad. Po zelo spodbudni prvi polovici obračuna pa je bila slika v drugem precej slabša. Po prihodu iz garderobe so Španci zaigrali bistveno bolje, predvsem pa so Slovenci naredili preveč napak. Izgubljene žoge so tekmeci znali kaznovati. Le osem golov so dobili v prvem