Real Madrid kljub veliki napaki Courtoisa do zanesljive zmage

RTV Slovenija pred dvema urama  |  A. G.

Nogometaši madridskega Reala so se po slabšem startu v sezono hitro zbrali in v 6. krogu odpravili Espanyol s 4:1. Gostje so povedli na začetku drugega polčasa, potem pa je kraljevi klub prestavil v prestavo višje.

V prvem polčasu na stadionu Santiago Bernabeu ni bilo zadetkov. Rumeni karton je v 32. minuti prejel Kylian Mbappe zaradi ugovarjanja sodniku. Courtois zelo nespretno posredoval V 54. minuti je Jofre z leve strani podal pred vrata, kjer je vratar Thibaut Courtois s peto nespretno potisnil žogo v lastno mrežo in poskrbel za nepričakovano vodstvo gostov. Carvajal hitro izenačil Le štiri minute zatrem je izenačil Dani Carvajal po podaji Juda Bellinghama z leve strani.